Виробники

Feel and Fly

Молодіжний бренд одягу в стилі Streetwear. Максимально якісний одяг за доступною ціною. 
м. Ровно. Made in Ukraine.

Gwear

Філософія бренду Ґwear  - акцент на індивідуальність, яка важлива завжди та за будь-яких умов. При цьому моделі речей орієнтовані саме на українських покупців, на тих хто знає історію своєї країни та береже її традиції. 

Компанія була заснована в 2013 році у Львові, але за порівняно короткий період часу голосно заявила про себе на всю Україну. Молодь високо оцінила продукцію даної марки, через її ергономічність та дизайн. Якість матеріалів, що застосовуються для виготовлення різних елементів одягу, в поєднанні з неординарним дизайном та сучасними технологіями, забезпечують клієнтам максимальний комфорт та неординарність.

Секрет Ґwear простий, засновники компанії знають не з чуток про вуличний стиль, що дозволило їм досягти успіху у виробництві одягу для молоді.

Hard

Київський бренд Hard - головний по жесті! 

Jungle

Львівський виробник яскравих шкарпеток та футболок. Made in Ukraine 

Leska PROD

Всі речі київського бренду Leska Prod виготовляються з бавовни, тому гарантується комфорт та висока якість продукції.

Made in Ukraine. Безкоштовна відправка по Україні (від 800 грн)

Mr Street

Mr Street
Зроблено в Європі

Pitt

Молодіжний одяг від українського виробника одягу. Високоякісні тканини європейського виробництва.
м.Харків, Made in Ukraine 

Stayin'Fresh

Stayin'Fresh - молодіжний одяг вуличного та спортивного стилю. Зроблено в Україні. 

Made in Europe.

Sun's House

Пальто та куртки. 

Наше власне конструкторське бюро постійно створює нові форми відповідно до мінливих модних трендів, при цьому створюючи стильні моделі на різні випадки життя і для різної вікової категорії. Ідеальна посадка по фігурі – наша професійна фішка і особливий тон, який не можуть повторити конкуренти. Саме посадка по фігурі і визначає виріб, інакше – це щось інше.

Тканина верху – якісна вовна (австралійський або новозеландський меринос). Клейові та дублюючі матеріали «Freudenberg» (Німеччина) дуже технологічні, вони не бояться тяжких речей в кишенях і дощу. Підкладка невагома, зносостійка і дуже міцна. Фінський штучний утеплювач "isosoft" дуже м'який, зберігає тепла стільки ж, як і чотири шари вовняного драпу.

Основний процес виготовлення включає в себе багаторівневий контроль якості. Відповідальний співробітник особисто перевіряє кожен виріб і підтверджує його придатність своїм підписом і печаткою. На відміну від багатьох інших виробників, наш техОсновний процес виготовлення включає в себе багаторівневий контроль якості. Відповідальний співробітник особисто перевіряє кожен виріб і підтверджує його придатність своїм підписом і печаткою. На відміну від багатьох інших виробників, наш 

Наше власне конструкторське бюро постійно створює нові форми відповідно до мінливих модних трендів, при цьому створюючи стильні моделі на різні випадки життя і для різної вікової категорії. Ідеальна посадка по фігурі – наша професійна фішка і особливий тон, який не можуть повторити конкуренти. Саме посадка по фігурі і визначає виріб, інакше – це щось інше.


Troublemakers

Одяг для футбольних ультрас та хулз. Made in Ukraine 


Truman

Чоловічий одяг та аксесуари для мандрівників. 

Twins Store

Бананки (поясні сумки) та рюкзаки. Made in Ukraine 

Urban Planet

Стильний молодіжний одяг, який виділить тебе з натовпу. Made in Ukraine 

White Sand

Один з перших вітчизняних брендів, який почав відшивати для вас доступний молодіжній одяг. Все просто та лаконічно, якісно та надійно. Повний асортимент продукції White Sand на нашому сайті, а також у фірмовому магазині в Києві (вул. Антоновича 12) Безкоштовна відправка по Україні! Made in Lviv.

Протест

Львівський бренд молодіжного одягу Протест


Одяг бренду належать до стилю streetwear  та, перш за все, орієнтований на жителів мегаполісів. Він актуальний серед тих людей, які цінують комфорт та прагнуть до самовираження.

Речі характеризується досить сміливими, нестандартними рішеннями. Яскраві принти відображають активну позицію їх власника. 

На виробництві використовують тільки екологічно чисті матеріали. Вони приємні на дотик, довговічні та прості у догляді. Самі ж моделі підійдуть як для любителя спортивного одягу, так і для прихильника вуличного стилю.